Info o POWERPLUS POWEB2510 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWEB2510 Aku Powerplus

Popis produktu: Pila ocaska POWERPLUS POWEB2510: Přímočará pila se stane oblíbeným nástrojem zejména v domácí dílně. Standardním pilovým listem lehce řeže dřevo, železo, barevné kovy a plasty. Pila ocaska POWERPLUS POWEB2510 má nastavitelnou kyvnou patku se změnou polohy a úhlu, takže vyhoví každém řezu. Prořízne až 100 mm do dřeva a až 6 mm do oceli nebo hliníku. Rychloupínací sklíčidlo znamená rychlou výměnu listu a měkká rukojeť zase pohodlnou práci. Pila je dodaná bez baterie a nabíječky. Klíčové vlastnosti pily ocasky POWERPLUS POWEB2510 Prořez až 100 mm do dřeva, 6 mm ocel / hliníkNastavitelná kyvná patkaRychloupínací sklíčidloMěkká rukojeťBaterie a nabíječka není součástí ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWEB2510 za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Aku na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWEB2510

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWEB2510 skvělá volba v kategorii Aku.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWEB2510 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWEB2510}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWEB2510 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWEB2510 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWEB2510, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWEB2510 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWEB2510 Aku Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWEB2510 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWEB2510 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338076046 z výroby
- produkt je v kategorii Aku


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWEB2510 Aku
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Aku Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWEB2510) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338076046, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.