Info o POWERPLUS POWEB1510 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWEB1510 Vrtačky Powerplus

Popis produktu: Akuvrtačka POWERPLUS POWEB1510:Akuvrtačka POWERPLUS POWEB1510 je opravdový profík, který zvládne vše potřebné zašroubovat nebo třeba vyvrtat. Pokud pracujete tam, kde je málo místa nebo jen nechcete natahovat prodlužovačku s elektřinou, akuvrtačka je jedinou správnou volbou. Největší krouticí moment akuvrtačky Powerplus činí pěkných 35 Nm, proto se hodí pro vrtání do tvrdých materiálů a silné utahování šroubů. Do sklíčidla můžete upnout nástroje s průměrem max, 10 mm. Díky velmi kompaktnímu provedení je váha akuvrtačky jen 1,1 kg, takže se při práci tolik neunaví ruce. Zásadní vlastnosti akuvrtačky POWERPLUS POWEB1510 Dvourychlostní akumulátorová vrtačka Aku napájení zajišťuje absolutní mobilitu Celková kapacita akumulátoru 3 Ah Velmi lehkou manipulaci obstará hmotnost 1,1 kg Přesnou práci s dobrým úchopem zajistí ergonomické držadlo Snadné, rychlé a efektivní upínání nástrojů do sklíčidla Lepší přehled o pracovní ploše díky LED podsvícení Akumulátor není přiložen Další vychytávky POWERPLUS POWEB1510 Aku vrtačka POWERPLUS POWEB1510 zefektivní práci s různými materiály díky dvojici převodových stupňů. Výrobce si dal záležet na bezpečnosti - pro přesnou práci s akuvrtačkou je k dispozici ergonomická rukojeť. Určitě vás potěší nasvícená pracovní plocha. Akumulátor není součástí balení, je třeba jej dokoupit zvlášť. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWEB1510 za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vrtačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWEB1510

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWEB1510 skvělá volba v kategorii Vrtačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWEB1510 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWEB1510}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWEB1510 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWEB1510 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWEB1510, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWEB1510 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWEB1510 Vrtačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWEB1510 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWEB1510 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338075834 z výroby
- produkt je v kategorii Vrtačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWEB1510 Vrtačky
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vrtačky Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWEB1510) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338075834, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.