Info o POWERPLUS POWDPG7575 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWDPG7575 Aku Powerplus

Popis produktu: Motorová pila POWERPLUS POWDPG7575:Hodláte nařezat dříví na zimní období nebo jen pokácet větší a tvrdší stromky, Motorová pila POWERPLUS POWDPG7575 je úžasnou volbou. V případě, kdy vás čeká práce v místě, kde je obtížné zapojení do elektrické sítě, zvolte si akumulátorovou motorovou pilu od společnosti Powerplus. Aku řetězová pila POWERPLUS POWDPG7575 se hodí okolo domu, v dílně nebo na stavbě. Vzhledem k opravdu kvalitnímu provedení činí celková hmotnost pily až 4 kg. Rozhodující parametry motorové pily POWERPLUS POWDPG7575 Hmotnost pily 4 kg Výborná manipulace vzhledem k aku napájení Bezpečnostní systém pro redukování nebezpečí zranění Součástí výbavy je lišta o rozměru 30 cm Balení také zahrnuje řetěz, který je mazán mechanicky olejovou pumpou Akumulátor je třeba dokoupit odděleně Motorová pila POWERPLUS POWDPG7575 ideálně padne do ruky Výrobce dává důraz na vaší bezpečnost a pohodlí - zabezpečovací systém vás ušetří zranění. Ve výbavě motorové pily je lišta o velikosti 30 cm i řetěz s 45 články, který se maže automaticky díky olejové pumpě. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWDPG7575 za skvělou cenu 4 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Aku na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWDPG7575

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWDPG7575 skvělá volba v kategorii Aku.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWDPG7575 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWDPG7575}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWDPG7575 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWDPG7575 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWDPG7575, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWDPG7575 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWDPG7575 Aku Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWDPG7575 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWDPG7575 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338075810 z výroby
- produkt je v kategorii Aku


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWDPG7575 Aku
Cena zboží
4 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Aku Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWDPG7575) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338075810, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Aku - Zobrazit další produkty