Info o POWERPLUS POWDPG7542 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWDPG7542 Strunové sekačky Powerplus

Popis produktu: Strunová sekačka POWERPLUS POWDPG7542: Tato strunová sekačka využívá zcela nového způsobu napájení Dual Power. Můžete k ní připojit 20V i 40V akumulátor a nemusíte se starat o benzín či přívodní kabel. Žádné emise a maximální volnost pohybu. To jsou její jednoznačná pozitiva. Dále se může pochlubit nízkou hmotností (2,3 kg), teleskopicky nastavitelnou rukojetí a automatickým systémem odvíjení struny. Elektromotor dokáže strunu roztočit až 8 500× za minutu, což je dostatečná hodnota pro pohodlnou údržbu trávy. Strunovou sekačku oceníte zejména při sekání kolem zídek, kmenů, okrajů záhonů a dalších míst, kam se rotační sekačka nedostane. V balení najdete přiložený 20V akumulátor i s nabíječkou. Výhodou je fakt, že akumulátor pasuje i na další ruční nářadí Powerplus. Přednosti strunové sekačky POWERPLUS POWDPG7542Ekologický akumulátorový provozTeleskopická rukojeťIdeální pro obsekávání krajů trávníku20V akumulátor s nabíječkou součástí baleníKompatibilní se 40V akumulátory Powerplus ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWDPG7542 za skvělou cenu 2 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Strunové sekačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWDPG7542

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWDPG7542 skvělá volba v kategorii Strunové sekačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWDPG7542 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWDPG7542}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWDPG7542 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWDPG7542 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWDPG7542, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWDPG7542 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWDPG7542 Strunové sekačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWDPG7542 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWDPG7542 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338074844 z výroby
- produkt je v kategorii Strunové sekačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWDPG7542 Strunové sekačky
Cena zboží
2 599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Strunové sekačky Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWDPG7542) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338074844, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.