Info o POWERPLUS POWDPG7525 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWDPG7525 Vysavače a fukary Powerplus

Popis produktu: Fukar na listí POWERPLUS POWDPG7525: Fukar na listí se stane vítaným pomocníkem při údržbě vaší zahrady i dílny. Akumulátorový fukar POWERPLUS POWDPG7525 má maximální rychlost vzduchu 185 km/h a bezuhlíkový motor. Pro snadné přenášení je fukar možné rozložit. S hmotností 2,8 kg vás práce na zahrádce jen tak neunaví. Jedinečný je i systém Dual Power. Ten vám dá možnost připojit 40V baterii a výrazně tak prodloužit délku provozu fukaru. Pro více zahradních pomocníků postačí pouze jedna baterie a nabíječka. Z toho důvodu není baterie ani nabíječka součástí, ale lze ji dokoupit samostatně a následně využívat pro více zahradních i dílenských nástrojů.  Klíčové vlastnosti fukaru na listí POWERPLUS POWDPG7525Maximální rychlost vzduchu 185 km/hFukar na listí Powerplus POWDPG7525 je rozložitelný Hmotnost 2,8 kg 21 000 ot./minDual PowerVhodný pro údržbu zahrady a dílny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWDPG7525 za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysavače a fukary na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWDPG7525

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWDPG7525 skvělá volba v kategorii Vysavače a fukary.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWDPG7525 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWDPG7525}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWDPG7525 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWDPG7525 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWDPG7525, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWDPG7525 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWDPG7525 Vysavače a fukary Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWDPG7525 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWDPG7525 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338075803 z výroby
- produkt je v kategorii Vysavače a fukary


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWDPG7525 Vysavače a fukary
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysavače a fukary Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWDPG7525) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338075803, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vysavače a fukary - Zobrazit další produkty