Info o Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo - hodnocení a parametry

Informace: Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo Stolní lampy Powercube

Popis produktu: Stolní lampa Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo: Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Lampy “Heng Balance Lamps” jsou sérií jedinečných stolních lamp, které vynikají svým designem a funkcí.Nudí Vás tradiční lampy a jejich okoukané zapínání a vypínání pomocí tlačítka?Hledáte nejen funkční, ale zároveň i designový a interaktivní doplněk do vaší domácnosti?Vykročte z monotóního standardu a vyzkoušejte lampy Heng Balance.Zapnutí/vypnutíHeng Balance Lamp je ovládána pomocí dvou dřevěných kuliček. Zdvižením dolní dřevěné kuličky, a přitažením k druhé visící rozsvítíte světlo. Obě kuličky tak zůstanou ve vzduchu ve středu lampy.  Heng Balance Lamp se hodí do jakýchkoliv prostor jako je studovna, kancelář, ložnice, obyvací pokoj atd., kde kromě zdroje světla plní i estetickou funkci.DesignDesign, ve kterém je osvětlovací prvek vložen do rámu, vytváří iluzi světla procházejícího dřevěnou konstrukcí.Dvě dřevěné kuličky fungují jako spínač světla a levitují uprostřed lampy.Jemné křivky a teplá barva světla uklidňují oči.MateriályNávrat k přírodním materiálům a blízkost k přírodě je současným trendem. Proto jsme k výrobě zvolili vysoce kvalitní bukové dřevo, které dodává lampám přirozený vzhled. Lampa Heng Balance přinese útulnou atmosféru a teplo do každé místnosti a prostoru. Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo za skvělou cenu 1 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo

Lukáš
Pro mé potřeby je Powercube Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo skvělá volba v kategorii Stolní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo Powercube - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo Powercube na zahradu

Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo Stolní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powercube, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powercube
- číslo EAN 8719186011732 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo Stolní lampy
Cena zboží
1 199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stolní lampy Powercube

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Powercube Heng Balance Lamp Ellipse tmavé dřevo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powercube), manuály 8719186011732, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.