Info o Pouliční jídlo - hodnocení a parametry

Informace: Pouliční jídlo Tématické kuchařky OMEGA

Popis produktu: Kniha Pouliční jídlo:Z ulice až na váš stůlLahodné, rychlé a levné – právě takové jsou vlastnosti pouličního jídla, rozšířeného a oblíbeného po celém světě.Tato kniha, jež odhaluje mnoho zajímavostí týkajících se původu jednotlivých pokrmů, obsahuje recepty z různých zemí světa. Ty si můžete snadno připravit doma, díky čemuž dostane váš jídelníček punc cizokrajnosti a originality.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Pouliční jídlo za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pouliční jídlo

Lukáš
Pro mé potřeby je OMEGA Pouliční jídlo skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pouliční jídlo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pouliční jídlo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pouliční jídlo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pouliční jídlo OMEGA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pouliční jídlo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pouliční jídlo OMEGA na zahradu

Pouliční jídlo Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pouliční jídlo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OMEGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pouliční jídlo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OMEGA
- číslo EAN 9788073908249 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pouliční jídlo Tématické kuchařky
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky OMEGA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pouliční jídlo) potřebujete dokumentaci od výrobce (OMEGA), manuály 9788073908249, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.