Info o Postel Break - hodnocení a parametry

Informace: Postel Break Postele LeComfort

Popis produktu: Luxusní postel Break od italské firmy LeComfort. Postel lze čalounit do různých látek a textilních replik kůží. Součástí postele je rošt. Dodáváno bez matrace. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich showroomech. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Postel Break za skvělou cenu 37 498 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Postele na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Postel Break

Lukáš
Pro mé potřeby je LeComfort Postel Break skvělá volba v kategorii Postele.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Postel Break od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Postel Break}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Postel Break mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Postel Break LeComfort - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Postel Break, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Postel Break LeComfort na zahradu

Postel Break Postele Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Postel Break i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz LeComfort, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 37 498 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Postel Break na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LeComfort
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Postele


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Postel Break Postele
Cena zboží
37 498 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Postele LeComfort

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Postel Break) potřebujete dokumentaci od výrobce (LeComfort), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Postele - Zobrazit další produkty