Info o Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží Jídelní stoly Porto Deco

Popis produktu:

Kulatý jídelní stůl Matos je k dispozici ve více velikostech a barevných provedeních. Zaujme vás synchronizací mezi ořechovou nebo dubovou dýhou a kovovou podnoží v mnoha barevných provedeních. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek nedoporučujeme umisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží za skvělou cenu 19 292 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je Porto Deco Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží Porto Deco - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží Porto Deco na zahradu

Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Porto Deco, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Porto Deco
- číslo EAN 5603449053573 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží Jídelní stoly
Cena zboží
19 292 Kč
Dostupnost
09.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Porto Deco

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Porto Deco Kulatý dubový jídelní stůl Matos 150 cm s chromovanou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (Porto Deco), manuály 5603449053573, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.