Info o Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform - hodnocení a parametry

Informace: Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform Hrnečky Sagaform

Popis produktu: Kolekce Retro je výsledkem tvorby švédské značky Sagaform s designérkou Lotty Odelius. V kolekci se míchá nejen typická skandinávská čistota tvarů, ale i příjemné vzory, které zútulní každou kuchyni. Vše je navíc zabaleno do dárkového balení, takže každý kousek je ihned připraven vykouzlit úsměv na tváři. - Materiál: porcelán - Objem: 0,35 l - Designér: Lotta Odelius ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform za skvělou cenu 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hrnečky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform

Lukáš
Pro mé potřeby je Sagaform Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform skvělá volba v kategorii Hrnečky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform Sagaform - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform Sagaform na zahradu

Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform Hrnečky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Sagaform, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Sagaform
- číslo EAN 7394150158302 z výroby
- produkt je v kategorii Hrnečky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform Hrnečky
Cena zboží
539 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hrnečky Sagaform

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Porcelánový šálek s podšálkem Retro Sagaform) potřebujete dokumentaci od výrobce (Sagaform), manuály 7394150158302, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.