Info o Porcelánový nůž na chléb Portmeirion - hodnocení a parametry

Informace: Porcelánový nůž na chléb Portmeirion Příbory Portmeirion

Popis produktu: Nerezová ocel a porcelán je nesmrtelnou kombinací, která by neměla chybět v žádném příbytku. Příbory či naběračky vyráběné pod britskou taktovkou sluší především rustikálnímu stylu bydlení, ale skvěle zapadnou i do moderní domácnosti. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Porcelánový nůž na chléb Portmeirion za skvělou cenu 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Porcelánový nůž na chléb Portmeirion

Lukáš
Pro mé potřeby je Portmeirion Porcelánový nůž na chléb Portmeirion skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Porcelánový nůž na chléb Portmeirion od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Porcelánový nůž na chléb Portmeirion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Porcelánový nůž na chléb Portmeirion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Porcelánový nůž na chléb Portmeirion Portmeirion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Porcelánový nůž na chléb Portmeirion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Porcelánový nůž na chléb Portmeirion Portmeirion na zahradu

Porcelánový nůž na chléb Portmeirion Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Porcelánový nůž na chléb Portmeirion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Portmeirion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Porcelánový nůž na chléb Portmeirion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Portmeirion
- číslo EAN 749151492578 z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Porcelánový nůž na chléb Portmeirion Příbory
Cena zboží
419 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Portmeirion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Porcelánový nůž na chléb Portmeirion) potřebujete dokumentaci od výrobce (Portmeirion), manuály 749151492578, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.