Info o Pop-up skládanky - hodnocení a parametry

Informace: Pop-up skládanky Hobby Zoner Press

Popis produktu: Kniha Pop-up skládanky: Fascinující a zábavné skládání z papíru. Když otevřete stránku knihy a něco se na ní hýbe, vždycky to vzbudí úžas. Je to překvapující… vzrušující… jednoduše kouzelné! A baví to děti, stejně jako dospělé. Vstupte do kouzelného světa pop-up skládanek a dalších ručně vyráběných papírových výtvorů. Autorka knihy Helen Hiebert vás provede materiály, pomůckami a základními principy pop-up skládanek a pohyblivých modelů. Poznáte např. souběžné sklady, šikmé sklady a otočná kolečka. Budete se bavit výrobou pop-up náušnic, papírového akordeonu, panoramat, kolotoče, tunelové knihy, loutky štěněte a moha dalších projektů. Papír je snad nejdostupnějším a nejobyčejnějším materiálem k tvoření. Přesto z něj mohou vzniknout fascinující díla. Kniha Pop-up skládanky vás naučí, jak vyrobit interaktivní papírová díla, která se budou všem líbit. Ke každému projektu najdete v knize šablonu k okopírování nebo vystřižení. Kniha také zahrnuje jedinečný přehled výrobků slavných pop-up umělců, jejichž krásné skládanky vám budou inspirací pro vaše vlastní úžasné pohyblivé papírové modely. Nebojte se zapojit do tvorby i děti, dětská představivost skýtá množství nevšedních nápadů. Šablony k projektům si můžete stáhnout na: quarrybooks.com/pages/pop-ups.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Pop-up skládanky za skvělou cenu 298 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pop-up skládanky

Lukáš
Pro mé potřeby je Zoner Press Pop-up skládanky skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pop-up skládanky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pop-up skládanky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pop-up skládanky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pop-up skládanky Zoner Press - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pop-up skládanky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pop-up skládanky Zoner Press na zahradu

Pop-up skládanky Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pop-up skládanky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Zoner Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 298 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pop-up skládanky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zoner Press
- číslo EAN 9788074133619 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pop-up skládanky Hobby
Cena zboží
298 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Zoner Press

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pop-up skládanky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zoner Press), manuály 9788074133619, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.