Info o Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm - hodnocení a parametry

Informace: Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm Police Fuhrhome

Popis produktu: Nechte se unést surovostí materiálů jakým je mangové dřevo ve spojení s pravou kůží. Minimalismus a skandinávské prvky zde hrají hlavní roli. Nenechte se zmást na první pohled jednoduchou konstrukcí poličky, i tato kráska unese až 10 kg zátěže. Proč si vybrat mangové dřevo? Police jsou vyrobeny z mangového dřeva, které patří do skupiny exotických dřevin a vyniká svou tvrdostí a odolností. Dřevo z mangovníku může mít různé odstíny a říká se, že vyzařuje teplo. Zkrátka ideální partie do vašeho interiéru. Jak to všechno začalo? Jako všechny velké příběhy, i ten značky Fuhrhome je plný dobrodružství. Jednoho dne se Anders Fuhr vydal do Indie navštívit přítele Nitina, kde tihle dva mladí muži, každý z úplně jiného světa, filozofovali o životě a o svých ideálech a hodnotách. Nitin byl svědkem toho, jak se z indických továren vyhazují použitelné materiály, které pak zaplavují přírodu. Proč plýtvat? Společně se tedy rozhodli vydat se na misi. Vytvořit revoluční koncept, značku, která bude udržitelná nejen ve vztahu k životnímu prostředí, ale také co se týče pracovních podmínek a férového ohodnocení těch, kteří pro ni tvoří. Byla to výzva, ale podařilo se! Anders se rozhodl naprosto překopat tradiční výrobní procesy. Nyní má pod palcem design, Nitin se stará o výrobu. Prvním kouskem, který vyrobili, byl puf sešitý z recyklovaných kožených štítků z džín - a právě ten Fuhrhome dokonale charakterizuje. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm za skvělou cenu 2 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Fuhrhome Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm Fuhrhome - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm Fuhrhome na zahradu

Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Fuhrhome, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fuhrhome
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm Police
Cena zboží
2 199 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Fuhrhome

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Polička z mangového dřeva s koženými popruhy Furnhome Aros, délka 70 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fuhrhome), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.