Info o Pojízdný Gril PARTY POINT - hodnocení a parametry

Informace: Pojízdný Gril PARTY POINT Plynové grily Cattara

Popis produktu: Popis produktu Tento plynový gril má plynovou regulaci plamene, tudíž je vše rovnoměrně tepeleně upraveno, tak jak má být. Tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky, která je umístěná ve spodní části grilu. Přímo nad hořáky je umístěn speciální kovový profil, který zabraňuje odkapávání tuku na plamen a přímému ohřevu mřížky plameny pouze v jednom místě. Praktičtí uživatelé uvítají odkládací police,které jsou sklopné, pro snadé uskladnění. Pojízdná kolečka Vám pomohou přemístit gril na jakékoliv místo budete potřebovat. Technické údaje výška grilu - 102 cm šířka grilu - 98 cm hloubka grilovací plochy - 37 cm výkon grilu - 5,5kW počet hořáku - 2 velikost plynové bomby - 10kg   Obsah balení 1 x Pojízdný Gril PARTY POINT Obsahuje - Poklop, Teploměr, Odkládací plocha, Odkapávací nádoba, Regulace teploty, Vyjímatelný rošt... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Pojízdný Gril PARTY POINT za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plynové grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pojízdný Gril PARTY POINT

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Pojízdný Gril PARTY POINT skvělá volba v kategorii Plynové grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pojízdný Gril PARTY POINT od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pojízdný Gril PARTY POINT}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pojízdný Gril PARTY POINT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pojízdný Gril PARTY POINT Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pojízdný Gril PARTY POINT, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pojízdný Gril PARTY POINT Cattara na zahradu

Pojízdný Gril PARTY POINT Plynové grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pojízdný Gril PARTY POINT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pojízdný Gril PARTY POINT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686770117 z výroby
- produkt je v kategorii Plynové grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pojízdný Gril PARTY POINT Plynové grily
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
14.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plynové grily Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pojízdný Gril PARTY POINT) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686770117, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Plynové grily - Zobrazit další produkty