Info o Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný - hodnocení a parametry

Informace: Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný Plynové grily Cattara

Popis produktu: Tento exkluzivní gril je vybaven Flame Tamer, díky kterému je bezpečnější příprava pokrmů, tento povrch totiž eliminuje kapání tuku přímo do plamenů prostřednictvím kovových profilů. Samotný rošt zahřívá rovnoměrným způsobem,takže veškeré potraviny se připraví stejnou rychlostí. Technické parametry: hmotnost: 25kg materiál: nerez výška grilu:  98 cm šířka grilu: 133 cm hloubka: 51 cm výkon grilu: 14,1kW Obsah balení 1 x Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný   Obsahuje  - Boční hořák, Poklop, Teploměr, Odkládací plocha, Odkapávací nádoba, Regulace teploty, Vyjímatelný rošt... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný za skvělou cenu 6 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plynové grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný skvělá volba v kategorii Plynové grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný Cattara na zahradu

Pojízdný gril Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686770049 z výroby
- produkt je v kategorii Plynové grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pojízdný gril
Cena zboží
6 990 Kč
Dostupnost
14.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plynové grily Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pojízdný gril "MASTER CHEEF" pojízdný) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686770049, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Plynové grily - Zobrazit další produkty