Info o POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk - hodnocení a parametry

Informace: POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk Dětské pokoje Decodom

Popis produktu: Rohový prvek pro jednací stůl Barva: buk Rozměry (šxvxh): 80 x 74 x 80 cm Materiál: LDTD Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod NejlevnejsiNabytek.cz nabízí zboží POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk za skvělou cenu 1 930 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské pokoje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk

Lukáš
Pro mé potřeby je Decodom POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk skvělá volba v kategorii Dětské pokoje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk od xkrát prověřeného e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz.


Honza
Na NejlevnejsiNabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk Decodom - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk Decodom na zahradu

POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk Dětské pokoje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu NejlevnejsiNabytek.cz Decodom, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 930 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Decodom
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dětské pokoje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu NejlevnejsiNabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk Dětské pokoje
Cena zboží
1 930 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » NejlevnejsiNabytek.cz
Doručení Dětské pokoje Decodom

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POIND typ JS 80-R rohový prvek, buk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Decodom), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.