Info o Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml - hodnocení a parametry

Informace: Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml Sklenice a skleničky Orion

Popis produktu: Jednoduchý design, jemné linie, praktičnost a čirý půvab. Tak se dá ve zkratce popsat pohár na víno či šampaňské od tuzemské značky Orion.

Tento kousek je výtečnou volbou, pokud svou kuchyňskou výbavu teprve začínáte skládat dohromady, stejně tak se však dokonale začlení do již vybavené domácnosti, aniž by nápadně vyčuhoval z řady. Navíc je vyroben z plastu, takže pokud vám náhodou vypadne z ruky, nikdy se nerozbije. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml za skvělou cenu 109 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml Orion na zahradu

Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 109 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381148683 z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml Sklenice a skleničky
Cena zboží
109 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Sklenice a skleničky Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pohár na šampaňské Orion Champagne, 200 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381148683, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.