Info o Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l - hodnocení a parametry

Informace: Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l Lahve a hrnky Equa

Popis produktu: Seznamte se s nejlepším parťákem na dodržování pitného režimu! Legendární recyklovatelné lahve Equa jsou praktické, trendy a jsou navržené s ohledem na vaše každodenní potřeby. Jejich lehkost je předurčuje k tomu, abyste je mohli nosit v kabelce nebo batohu a měli je tak stále při ruce. Jsou rovněž velmi odolné a navržené tak chytře, abyste se při pití nepolili a skvěle vám padly do ruky. Svými radostnými motivy vás navíc povzbudí kdykoliv na ně jen pohlédnete. Plastové lahve Equa jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Eastman Tritan, který je jedním z nejlepších plastových materiálů s ohledem na vaše zdraví. Lahve jsou tak lehce recyklovatelné a neobsahují škodlivou látku BPA. - Materiál: plast - Objem: 0,4 l - Rozměry: 6x18 cm - Vlastnosti: hydroliticky stabilní, odolná vůči teplu a chemikáliím, mohou se do ní dávat tekutiny do 100 °C, BPA certifikát - Mytí: lahev lze mýt v myčce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l za skvělou cenu 279 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Equa Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l Equa - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l Equa na zahradu

Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Equa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Equa
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l Lahve a hrnky
Cena zboží
279 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Equa

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Plastová lahev Equa Leaves, 0,4 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Equa), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.