Info o Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. - hodnocení a parametry

Informace: Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. Květináče Plastia

Popis produktu: Květináč Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv.: Obklopujete se rádi pokojovými rostlinami a klasické květináče vám připadají nudné a okoukané? V tom případě budete nadšeni z květináče Plastia urbalive. Pořídíte si nejen samozavlažovací truhlík, ale také originální designovou vychytávku od předního českého designéra Jiřího Pelcla. Vysoká pěstební nádoba Plastia urbalive  v atraktivní barvě antracit se hodí jak do interiéru, tak na terasy, balkóny, či zimní zahrady. Můžete do ní zasadit prakticky cokoliv - pokojové rostliny, bylinky, květiny, nebo méně náročnou zeleninu. Květináč Plastia urbalive vám navíc ulehčí práci - díky samozavlažovacímu systému a vermikompostu se v podstatě stará o rostliny za vás. Klíčové vlastnosti květináče Plastia urbaliveVysoká pěstební nádoba pro různé druhy rostlinPropracovaný design od předního českého návrhářeVhodný do exteriéru i interiéruSamozavlažovací sytém a vermikompostér ušetří starost o rostlinyDřevěné nohy podstavce umožní přístup ze všech stran Květináče Plastia urbalive myslí na životní prostředíNejen že květináč Plastia urbalive dobře vypadá a skvěle funguje, zároveň se jeho tvůrci mohou pochlubit tím, že při jeho navržení mysleli na životní prostředí a jeho ochranu. Konkrétně vytvořili květináč s vermikompostérem, díky kterému lze využít a zpracovat zbytky jídla z vaší domácnosti. Užitečné žížaly snadno přemění váš odpad na přírodní hnojivo, které optimálně vyživí a ochrání vaše rostliny. Stanete se tak součástí Green Loop - Zelené smyčky, což je cyklus při kterém se nevyužité zbytky potravy vrací zpět do přírody. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. za skvělou cenu 1 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv.

Lukáš
Pro mé potřeby je Plastia Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. skvělá volba v kategorii Květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv.}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. Plastia - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv., nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. Plastia na zahradu

Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. Květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Plastia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Plastia
- číslo EAN 8590415007814 z výroby
- produkt je v kategorii Květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv. Květináče
Cena zboží
1 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Květináče Plastia

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Plastia urbalive vysoká pěstební nádoba, antracit sv.) potřebujete dokumentaci od výrobce (Plastia), manuály 8590415007814, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Květináče - Zobrazit další produkty