Info o Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm - hodnocení a parametry

Informace: Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm Obrazy, rámy a tabule Americanflat

Popis produktu: Claudia Libenberg je mladá umělkyně, která vytváří skutečně působivá dílka. Ta potom nechává natisknout na plakáty, a tak si můžete do svého interiéru přizvat kousek jejího umění. Tyto skvostné kousky vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv se podíváte na zeď. - Materiál: kvalitní papír - Gramáž: 250 g/m2 - Rozměry: 30x42 cm - Poznámka: rámeček není součástí balení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm za skvělou cenu 519 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Americanflat Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm Americanflat - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm Americanflat na zahradu

Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Americanflat, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 519 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Americanflat
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
519 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Americanflat

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Plakát Americanflat Paris by Claudia Libenberg, 30 x 42 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Americanflat), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.