Info o Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml - hodnocení a parametry

Informace: Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml Sklenice a skleničky Orion

Popis produktu: Jednoduchý design, jemné linie, praktičnost, čirý půvab. Tak se dá ve zkratce popsat sklenice od tuzemské značky Orion.

Tyto kousky jsou výtečnou volbou, pokud svou kuchyňskou výbavu teprve začínáte skládat dohromady, stejně tak se však dokonale začlení do již vybavené domácnosti, aniž by nápadně vyčuhovaly z řady. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml za skvělou cenu 179 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml Orion na zahradu

Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 5901425471947 z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml Sklenice a skleničky
Cena zboží
179 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz




Doručení Sklenice a skleničky Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pivní sklenice Orion Beer, 500 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 5901425471947, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.