Info o Pikniková taška pro 4 osoby - hodnocení a parametry

Informace: Pikniková taška pro 4 osoby Outdoorové vybavení Cattara

Popis produktu: Taška je opatřena kapsou pro nádobí a jiné náčiní a dále je vybavena 11 l termokapsou z aluminiové folie, zabezpečující příznivé izotermické vlastnosti vhodné pro uchovávání předchlazených, balených potravin. Tašku doplňuje set příborů, talířů, skleniček a látkových ubrousků pro čtyři osoby, dále pak prkénko, slánku s pepřenkou a multifunkční nůž. Samotná taška je kvalitně zpracována, jednotlivé kapsy mají kvalitní zip. Celkové rozměry tašky 40 x 16 x 35 cm a váha 1,65 kg. Taška je navíc opatřena nastavitelným popruhem, pro snadné a pohodlné přenášení. Technické údaje: rozměry tašky: 40 x 16 x 35 cm set nádobí pro 4 osoby zhotovení nádobí: plast zhotovení skleniček: čirý plast zhotovení příborů: nerezová ocel, rukojeť plast kapsa: ano, izotermická objem izotermické kapsy: 11 l popruh ano, nastavielný Obsah balení: 1 x pikniková taška pro 4 osoby ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Pikniková taška pro 4 osoby za skvělou cenu 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Outdoorové vybavení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pikniková taška pro 4 osoby

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Pikniková taška pro 4 osoby skvělá volba v kategorii Outdoorové vybavení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pikniková taška pro 4 osoby od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pikniková taška pro 4 osoby}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pikniková taška pro 4 osoby mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pikniková taška pro 4 osoby Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pikniková taška pro 4 osoby, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pikniková taška pro 4 osoby Cattara na zahradu

Pikniková taška pro 4 osoby Outdoorové vybavení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pikniková taška pro 4 osoby i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pikniková taška pro 4 osoby na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686135732 z výroby
- produkt je v kategorii Outdoorové vybavení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pikniková taška pro 4 osoby Outdoorové vybavení
Cena zboží
849 Kč
Dostupnost
26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Outdoorové vybavení Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pikniková taška pro 4 osoby) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686135732, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.