Info o Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 - hodnocení a parametry

Informace: Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 Zahradní Philips

Popis produktu: Lampa Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7: Chytré venkovní osvětlení poskytne komfortní osvětlení přesně podle vašich představ. Spot lampa Philips Hue White and Color Ambiance Lily 17415/30/P7 je součástí systému Philips Hue (Hue Bridge není součástí). Díky tomu ji lze dálkově ovládat přes smartphone či tablet, komfortně plánovat rozvrh osvětlení v různých sekcích nebo bude přes geofencování automaticky spínat světlo dle polohy uživatele. Například se světlo automaticky zapne při příjezdu domů a po odjezdu zase zhasne, ale také lze měnit zabarvení v 16 milionech odstínů. Nebo si nastavíte osvětlení tak, aby to vypadalo, že jste stále doma. K ovládání můžete kromě aplikace Philips Hue využít i hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Asisstant nebo Apple HomeKit. Klíčové vlastnosti venkovní spot lampy Philips Hue White and Color Ambiance Lily 17415/30/P7 (se zdrojem)Komfort automatizovaného osvětlení přes Philips Hue (Hue Bridge není součástí)Zahrnuje stmívatelný LED světelný zdroj se změnou barvy v 16 mil. odstínechPodpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple HomeKitSnadné ovládání celého systému osvětlení Hue přes smartphone nebo tablet   Časovače, rozvrhy a geofencování pro řízení osvětlení bez dalšího dozoruVysoce kvalitní hliník s dlouhou životností (krytí IP65)Kompletní souprava s napájecím zdrojem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 za skvělou cenu 2 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7

Lukáš
Pro mé potřeby je Philips Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 skvělá volba v kategorii Zahradní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 Philips - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 Philips na zahradu

Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 Zahradní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Philips, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Philips
- číslo EAN 8718696167977 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 Zahradní
Cena zboží
2 349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní Philips

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7) potřebujete dokumentaci od výrobce (Philips), manuály 8718696167977, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.