Info o Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk - hodnocení a parametry

Informace: Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk LED žárovky Philips

Popis produktu: LED žárovka Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk: Zvýhodněný balíček obsahuje Starter Kit žárovek Philips Hue a zařízení Google Home Mini Chalk. S tímto kompletem získáte pro svou domácnost prvotřídní systém dálkového ovládání světel i chytrého asistenta, který plní hlasové pokyny a dokáže bleskově vyhledat informace o dopravě nebo aktuálním počasí. Philips Hue – začněte s chytrým svícením i u sebe domaDůmyslný systém z dílny společnosti Philips vám umožní ovládat osvětlení vaší domácnosti prakticky odkudkoliv pomocí mobilního telefonu. Na dálku můžete jednoduše pozhasínat všude, kde jste na to při ranním shonu zapomněli anebo tímhle způsobem chytře simulovat svoji přítomnost, jste-li delší dobu mimo domov. Podle preference lze nastavit i odstín světla (bílý nebo žlutý) anebo jeho intenzitu. Celý systém je navíc rozšířitelný až 50 dalšími žárovkami a svítidly. Klíčové vlastnosti Starter Kitu Philips Hue White E27Stmívatelné žárovky s životností až 25 000 hodinZhasínání & rozsvícení přes obrazovku telefonu nebo tabletuRozšiřitelnost o další svítidla a žárovky Google Home Mini Chalk: asistent, kterého se můžete zeptat na cokolivTěšili jste se na dobu, kdy budete hlasem ovládat svou domácnost a mít po ruce inteligentního digitálního společníka, kterého se budete moct zeptat na cokoliv? Revoluční domácí asistent Google Home Mini Chalk umí například vyhledat informace o počasí, dopravě anebo navrhnout, kam zajít na večeři. Vše analyzuje a vyhodnotí na základě vašeho pokynu: dotaz je přitom možné i složitěji specifikovat. Jako bonus dokáže Google Home Mini Chalk rozeznat hlasy různých lidí anebo definovat priority vyhledávání. Klíčové vlastnosti chytrého domácího asistenta Google Home Mini ChalkIndividuální rozpoznáváním hlasuBezproblémová integrace všech Google platforemPlnění hlasových pokynů & ovládání vzdálených zařízeníLED diodová indikaceOnline vyhledávání odpovědí na hlasové dotazyKompaktní a elegantní vzhled ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED žárovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk

Lukáš
Pro mé potřeby je Philips Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk skvělá volba v kategorii LED žárovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk Philips - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk Philips na zahradu

Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk LED žárovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Philips, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Philips
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii LED žárovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk LED žárovky
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení LED žárovky Philips

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Philips Hue White 8.5W E27 starter kit + Google Home Mini Chalk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Philips), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.