Info o PH mínus do jezírek 1l - hodnocení a parametry

Informace: PH mínus do jezírek 1l Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie PH mínus do jezírek 1l: K úpravě pH vody je ideální tento prostředek PROXIM pH mínus. Pomůže vám dosáhnout těch správných hodnot. Tento přípravek slouží ke snížení hodnoty pH na takovou úroveň, aby se voda ve vašem jezírku nacházela v rozmezí hodnot 6,5 až 7,5. Hodnota pH podstatně ovlivňuje kvalitu vody v zahradním jezírku, ale také zdravý vývoj ryb. Udržujte kvalitu vody čistou a nezávadnou pro ryby a jiné vodní organismy.  Klíčové vlastnosti PROXIM pH mínus do jezírek, 1 lPROXIM pH mínus do jezírek slouží ke snížení hodnoty pH Jednoduchá úprava jezírkové vodyBalení obsahuje 1 litr přípravku Dávkování:Pokud je hodnota pH vyšší než 8 dávkujeme při dostatečné uhličitanové tvrdosti vody 1 litr přípravku na 100 m3 vody pro snížení pH o cca 0,1. Je-li uhličitanová tvrdost vody nízká, je nutné snížit dávkování přípravku. Přípravek se aplikuje naředěný vodou (1 díl přípravku, 2-5 dílů vody) z kropicí konve na hladinu jezírka. Při snižování pH postupujeme tak, aby nedošlo ke snížení pH o více než 1,0 v průběhu 24 hodin. Doporučujeme pravidelnou kontrolu pH vody v jezírku. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží PH mínus do jezírek 1l za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - PH mínus do jezírek 1l

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM PH mínus do jezírek 1l skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt PH mínus do jezírek 1l od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého PH mínus do jezírek 1l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu PH mínus do jezírek 1l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka PH mínus do jezírek 1l PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o PH mínus do jezírek 1l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží PH mínus do jezírek 1l PROXIM na zahradu

PH mínus do jezírek 1l Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace PH mínus do jezírek 1l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

PH mínus do jezírek 1l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8594019365851 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

PH mínus do jezírek 1l Bazénová chemie
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (PH mínus do jezírek 1l) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8594019365851, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.