Info o Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful - hodnocení a parametry

Informace: Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful Peněženky Happy Jackson

Popis produktu: I na cestách je dobré mít ve všem pořádek. Proto si do kabelky dejte praktickou a šikovnou peněženku na doklady od značky Happy Jackson. Kromě kartiček a všeho potřebného si do ní můžete napsat i kontaktní informace, takže kdyby se vám náhodou ztratila, je dost pravděpodobné, že se vám zase vrátí nazpět. - Materiál: PU plast, PVC - Rozměry: 11 x 8 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful za skvělou cenu 319 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Peněženky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Jackson Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful skvělá volba v kategorii Peněženky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful Happy Jackson - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful Happy Jackson na zahradu

Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful Peněženky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Happy Jackson, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 319 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Jackson
- číslo EAN 5060121268661 z výroby
- produkt je v kategorii Peněženky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful Peněženky
Cena zboží
319 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Peněženky Happy Jackson

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Peněženka na doklady Happy Jackson Beatiful) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Jackson), manuály 5060121268661, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.