Info o Patchwork: 18 nápaditých projektů - hodnocení a parametry

Informace: Patchwork: 18 nápaditých projektů Hobby Esence

Popis produktu: Kniha Patchwork: 18 nápaditých projektů:V této knize na vás čekají projekty, které vás zabaví v každém ročním období. Začátkem školního roku můžete ušít krásný penál na tužky, a když z nebe padají sněhové vločky, udělejte si roztomilou výšivku bruslící dívky. Jakmile se oteplí a vzduchem se linou svěží jarní vůně, vytvořte s novou technikou ručního šití hezkou zástěru na zahradu. V létě jako připomínku dovolené u vody si ušijete patchwork s plachetnicí. S touto knihou můžete tvořit celý rok!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Patchwork: 18 nápaditých projektů za skvělou cenu 274 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Patchwork: 18 nápaditých projektů

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Patchwork: 18 nápaditých projektů skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Patchwork: 18 nápaditých projektů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Patchwork: 18 nápaditých projektů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Patchwork: 18 nápaditých projektů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Patchwork: 18 nápaditých projektů Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Patchwork: 18 nápaditých projektů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Patchwork: 18 nápaditých projektů Esence na zahradu

Patchwork: 18 nápaditých projektů Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Patchwork: 18 nápaditých projektů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 274 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Patchwork: 18 nápaditých projektů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075495709 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Patchwork: 18 nápaditých projektů Hobby
Cena zboží
274 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Patchwork: 18 nápaditých projektů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075495709, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.