Info o Paravan PT LIVING Palm - hodnocení a parametry

Informace: Paravan PT LIVING Palm Věšáky, háčky a stojany PT LIVING

Popis produktu: Pro kousek soukromí i ozvláštnění prostoru. Paravány jsou skvělým doplňkem interiéru, který dokáže proměnit atmosféru a je sotva postradatelným pomocníkem v malých bytech, kde se stěží hledá klidný kout.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Paravan PT LIVING Palm za skvělou cenu 3 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Věšáky, háčky a stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Paravan PT LIVING Palm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Paravan PT LIVING Palm skvělá volba v kategorii Věšáky, háčky a stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Paravan PT LIVING Palm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Paravan PT LIVING Palm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Paravan PT LIVING Palm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Paravan PT LIVING Palm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Paravan PT LIVING Palm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Paravan PT LIVING Palm PT LIVING na zahradu

Paravan PT LIVING Palm Věšáky, háčky a stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Paravan PT LIVING Palm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Paravan PT LIVING Palm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302663116 z výroby
- produkt je v kategorii Věšáky, háčky a stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Paravan PT LIVING Palm Věšáky, háčky a stojany
Cena zboží
3 099 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Věšáky, háčky a stojany PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Paravan PT LIVING Palm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302663116, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.