Info o Pachové práce služebních psů - hodnocení a parametry

Informace: Pachové práce služebních psů Kynologie, psi Naše vojsko

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Pachové práce služebních psů za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pachové práce služebních psů

Lukáš
Pro mé potřeby je Naše vojsko Pachové práce služebních psů skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pachové práce služebních psů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pachové práce služebních psů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pachové práce služebních psů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pachové práce služebních psů Naše vojsko - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pachové práce služebních psů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pachové práce služebních psů Naše vojsko na zahradu

Pachové práce služebních psů Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pachové práce služebních psů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Naše vojsko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pachové práce služebních psů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Naše vojsko
- číslo EAN 9788020617057 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pachové práce služebních psů Kynologie, psi
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi Naše vojsko

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pachové práce služebních psů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Naše vojsko), manuály 9788020617057, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.