Info o Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD - hodnocení a parametry

Informace: Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD LED Osvětlení Vorel

Popis produktu: Přenosná svítilna osazená vysoce svítivými SMD LED diodami s nízkou spotřebou. Poskytuje dva režimy světla - stálé bílé rozptylové světlo a stálé bílé bodové světlo. Svítilnu lze snadno upevnit vestavěným magnetem ve výklopném držáku, nebo zavěsit na zabudovaný výklopný háček. Technické údaje: zdroj světla: 20 + 3 SMD LED napájení: 3 x 1,5 V AAA baterie (není součástí) upevnění magnete životnost: 50 000 hod. rozptylové světlo: 20 x LED bílé bodové světlo: 3 x LED Obsah balení: 1 x otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD za skvělou cenu 161 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD

Lukáš
Pro mé potřeby je Vorel Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD skvělá volba v kategorii LED Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD Vorel - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD Vorel na zahradu

Otočná LED svítilna - 20 + 3  SMD LED Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Vorel, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 161 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vorel
- číslo EAN 5906083827303 z výroby
- produkt je v kategorii LED Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Otočná LED svítilna - 20 + 3  SMD LED Osvětlení
Cena zboží
161 Kč
Dostupnost
14.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED Osvětlení Vorel

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Otočná LED svítilna - 20 + 3 SMD) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vorel), manuály 5906083827303, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.