Info o OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE - hodnocení a parametry

Informace: OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE Příslušenství OSRAM

Popis produktu: Vypínač OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE: Pohodlné ovládání osvětlení OSRAM Smart+OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE je speciální ovladač pro produkty řady Osram Smart+ a ZigBee. Ovladač OSRAM Smart+ SWITCH MINI je určen pro ovládání tohoto příslušenství bez nutnosti bez nutnosti připojení mobilního telefonu. Propracovanou aplikaci LIGHTIFY použijete pouze pro případ konfigurace zařízení. Prostřednictvím tohoto ovladače můžete ovládat až 10 zařízení najednou. Ovladač OSRAM Smart+ SWITCH MINI navíc disponuje certifikací IP44, je tedy odolný vůči vodě i prachu. Klíčové vlastnosti ovladače OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITEOvladač pro produkty Osram Smart+ a ZigBeeMožnost ovládání bez internetového připojeníKvalitní zpracováníNapájení ovladače bateriíOvladač nabízí certifikaci IP44 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE za skvělou cenu 638 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE

Lukáš
Pro mé potřeby je OSRAM OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE OSRAM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE OSRAM na zahradu

OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OSRAM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 638 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OSRAM
- číslo EAN 4058075816473 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE Příslušenství
Cena zboží
638 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství OSRAM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OSRAM Smart+ SWITCH MINI WHITE) potřebujete dokumentaci od výrobce (OSRAM), manuály 4058075816473, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.