Info o OSRAM Smart+ PLUG - hodnocení a parametry

Informace: OSRAM Smart+ PLUG Příslušenství OSRAM

Popis produktu: Chytrá zásuvka OSRAM Smart+ PLUG : Praktická dálkově ovládaná zásuvka OSRAM Smart+ PLUGOSRAM Smart+ PLUG je dálkově ovládaná zásuvka. Použití této zásuvky je jednoduché, jedná se prakticky o redukci mezi klasickou zásuvkou a spotřebičem. Zásuvka se zasune do klasické zásuvky, zapne se a spáruje s mobilní aplikací LIGHTIFY. Zásuvku je možné kombinovat s dalším příslušenstvím řady Smart+. Může být použita například pro časované sepnutí elektřiny pro zapnutí osvětlení či jiného spotřebiče. Ovládání je snadné a zcela intuitivní. Zásuvku můžete ovládat také přes asistenta Amazon Alexa. Klíčové vlastnosti dálkově ovládané zásuvky OSRAM Smart+ PLUGDálkově ovládaná zásuvkaJednoduché a intuitivní ovládání přes telefonMaximální zatížení zásuvky: 3 680 WMožnost propojení s ostatním příslušenstvím řady Smart+Určeno do klasické zásuvky na 230 V ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OSRAM Smart+ PLUG za skvělou cenu 765 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OSRAM Smart+ PLUG

Lukáš
Pro mé potřeby je OSRAM OSRAM Smart+ PLUG skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OSRAM Smart+ PLUG od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OSRAM Smart+ PLUG }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OSRAM Smart+ PLUG mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OSRAM Smart+ PLUG OSRAM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OSRAM Smart+ PLUG , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OSRAM Smart+ PLUG OSRAM na zahradu

OSRAM Smart+ PLUG  Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OSRAM Smart+ PLUG i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OSRAM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 765 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OSRAM Smart+ PLUG na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OSRAM
- číslo EAN 4058075036239 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OSRAM Smart+ PLUG  Příslušenství
Cena zboží
765 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství OSRAM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OSRAM Smart+ PLUG ) potřebujete dokumentaci od výrobce (OSRAM), manuály 4058075036239, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.