Info o OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW - hodnocení a parametry

Informace: OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW Žárovky OSRAM

Popis produktu: LED žárovka OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW : Žárovka OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW umí měnit až 16 milionů barevOSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW je žárovka klasického tvaru. Je určena pro patici E27, skvěle nahradí 60W žárovku a uspoří vám až 80 % energie. Tuto žárovku je možné ovládat přes aplikaci Apple Home Kit s podporou hlasového ovládání přes asistenta Apple Siri. Přes aplikaci můžete měnit barvu světla, a to ve spektru RGBW. Je tedy možné měnit až 16 milionů barev včetně studené a teplé bílé. Žárovka je navíc stmívatelná. Klíčové vlastnosti LED žárovky OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBWLED žárovka s paticí E27Stmívatelná žárovka klasického tvaruBohatá konektivita s Apple Home KitMožnost ovládání barvy žárovkyKvalitní zpracováníÚspora energie až 80 % ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW za skvělou cenu 1 020 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žárovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW

Lukáš
Pro mé potřeby je OSRAM OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW skvělá volba v kategorii Žárovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW OSRAM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW OSRAM na zahradu

OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW  Žárovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OSRAM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 020 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OSRAM
- číslo EAN 4058075816497 z výroby
- produkt je v kategorii Žárovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW  Žárovky
Cena zboží
1 020 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Žárovky OSRAM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OSRAM Smart+ HOMEKIT CLA60 E27 RGBW ) potřebujete dokumentaci od výrobce (OSRAM), manuály 4058075816497, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.