Info o OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX - hodnocení a parametry

Informace: OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX Smart OSRAM

Popis produktu: LED pásek OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX: Venkovní LED pás s certifikací IP65 OSRAM Smart+ HOME KIT FLEXOSRAM Smart+ HOME KIT FLEX je venkovní pás LED světel. Díky certifikaci IP65 je pás odolný vůči vodě i prachu. Délka pásu činí 1,8 m. Pás je možné ovládat přes mobilní aplikaci LIGHTIFY či asistenta Apple Home Kit. Ve srovnání s klasickými žárovkami vám tento LED pás ušetří až 80 % energie. Pomocí aplikace můžete také nastavit pásu jakoukoli barvu ze spektra RGBW. Klíčové vlastnosti LED pásu OSRAM Smart+ HOME KIT FLEXOvládání pásu pomocí mobilní aplikaceKompatibilita s asistentem Apple Home KitStmívatelný LED pásMěnitelné barvy svícení včetně studené a teplé bíléJednoduché použitíPás má možnost prodloužení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX za skvělou cenu 1 785 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Smart na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX

Lukáš
Pro mé potřeby je OSRAM OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX skvělá volba v kategorii Smart.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX OSRAM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX OSRAM na zahradu

OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX Smart Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OSRAM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 785 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OSRAM
- číslo EAN 4058075047846 z výroby
- produkt je v kategorii Smart


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX Smart
Cena zboží
1 785 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Smart OSRAM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OSRAM Smart+ HOME KIT FLEX) potřebujete dokumentaci od výrobce (OSRAM), manuály 4058075047846, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Smart - Zobrazit další produkty