Info o OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT - hodnocení a parametry

Informace: OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT Vnitřní osvětlení OSRAM

Popis produktu: LED světlo OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT : OSRAM Smart+ je dekorativní LED světlo, které můžete ovládat přes aplikaci v smartphonu či tabletu. Ve srovnání s klasickými žárovkami vám toto světlo ušetří až 80 % energie. Světlo nabízí možnost měnit barevnou teplotu od teplé bílé (2 700 K) až po studenou bílou (6 500 K). Pomocí aplikace můžete také nastavit světlu jakoukoli barvu ze spektra RGBW. Toto světlo je určeno pro venkovní použití, disponuje stupněm krytí IP65. V balení jsou 3 kusy těchto zahradních LED sloupků, každý sloupek má výšku 27 centimetrů. Klíčové vlastnosti LED světla OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXTDekorativní LED světloOvládání světel pomocí chytrých zařízeníMožnost změny barvy včetně studeně a teplé bíléJednoduchá instalace3 kusy světla OSRAM Smart+GARDENPOLE RGBW EXT v balení Jednoduchá instalace světel OSRAM Smart+ GARDENPOLESvětla OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT lze instalovat do téměř jakéhokoli povrchu pomocí zemního hrotu, lepidla nebo šroubů. Světla komunikují s aplikací LIGHTIFY, kterou si můžete stáhnout do vašeho telefonu či tabletu zdarma. Barva světel a časování scén svícení se synchronizují automaticky. Ovládání je jednoduché a zcela intuitivní. Světla OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT jsou odolná proti dešti i prachu. Kompatibilita s Apple Home Kit a Amazon AlexaSvětla OSRAM s označením Smart+ můžete ovládat i hlasovými příkazy přes asistenty Apple Home Kit a Amazon Alexa. Stačí vyslovit pokyn do mikrofonu telefonu či tabletu a asistent se postará o jeho provedení. V případě těchto světel již nemusíte instalovat další podpůrné zařízení pro tuto funkci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT za skvělou cenu 918 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vnitřní osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT

Lukáš
Pro mé potřeby je OSRAM OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT skvělá volba v kategorii Vnitřní osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT OSRAM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT OSRAM na zahradu

OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT           Vnitřní osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada OSRAM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 918 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce OSRAM
- číslo EAN 4058075036161 z výroby
- produkt je v kategorii Vnitřní osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT           Vnitřní osvětlení
Cena zboží
918 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vnitřní osvětlení OSRAM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OSRAM Smart+ GARDENPOLE RGBW EXT ) potřebujete dokumentaci od výrobce (OSRAM), manuály 4058075036161, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.