Info o Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot - hodnocení a parametry

Informace: Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot Svačinové boxy a sáčky Black + Blum

Popis produktu: Chodí na vás během pracovního dne často hlad či mlsná? Vyřešte to tím, že si budete nosit z domova své oblíbené lahůdky. Těstoviny, saláty, müsli, ale i steaky s bramborovou kaší. Misky Black + Blum jsou přesně určené k tomu, abyste je jen vzali za popruh a vyrazili směrem do práce. A až dojíte, malou misku vložíte do větší a ušetříte si tak v tašce místo. Součástí misek je i lžíce s hroty vidličky. - Materiál: polypropylen - Rozměry: 19 x 11,5 cm - Poznámka: lze mýt v myčce na nádobí, vhodné do mikrovlnky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svačinové boxy a sáčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot

Lukáš
Pro mé potřeby je Black + Blum Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot skvělá volba v kategorii Svačinové boxy a sáčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot Black + Blum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot Black + Blum na zahradu

Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot Svačinové boxy a sáčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Black + Blum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Black + Blum
- číslo EAN 5060089720843 z výroby
- produkt je v kategorii Svačinové boxy a sáčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot Svačinové boxy a sáčky
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svačinové boxy a sáčky Black + Blum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Oranžové svačinové misky Black + Blum Lunch Pot) potřebujete dokumentaci od výrobce (Black + Blum), manuály 5060089720843, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.