Info o Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold - hodnocení a parametry

Informace: Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold Křesla Skandica

Popis produktu: Toto oranžové křeslo ušák má velmi hluboké sedadlo a opěradlo se středním stupněm tvrdosti. Je design nabízí nejvyšší možnou úroveň pohodlí. Můžete v něm tak odpočívat hodiny, aniž byste cítili unavenost v oblasti páteře. K tomu přispěje i pohodlný polštář, který lze v případě potřeby z křesla sundat. Čištění křesla je velmi jednoduché díky povrchové úpravě Clean Comfort. Ta zajistí, že případné tekutiny se na čalounění zastaví a neproniknou do vláken. Místo toho se vytvoří kapičky, které jednoduše setřete hadříkem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold za skvělou cenu 14 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold

Lukáš
Pro mé potřeby je Skandica Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold Skandica - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold Skandica na zahradu

Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Skandica, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Skandica
- číslo EAN 5902273656036 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold Křesla
Cena zboží
14 799 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Skandica

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Oranžové křeslo ušák SKANDICA Ingrid Gold) potřebujete dokumentaci od výrobce (Skandica), manuály 5902273656036, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.