Info o OPTEX BTL-40 - hodnocení a parametry

Informace: OPTEX BTL-40 Stavební dálkoměry Optex

Popis produktu: Laserový dálkoměr OPTEX BTL-40: Praktický laserový dálkoměr OPTEX 427010 L-60 je vhodný pro kutily i profesionály. Disponuje dosahem až 60 m a zvládne měření nejen délky, ale i obsahu, objemu a ploch.Netahejte zbytečně svinovací pásmo či metr a přejděte na mnohem přesnější a pohodlnější způsob měření. S tímto laserovým dálkoměrem BTL-40 Bluetooth od společnosti Optex zjistíte požadované veličiny během okamžiku a s minimální námahou. Dosah laserového dálkoměru OPTEX BTL-40 je až 40 m, přičemž odchylka nepřesahuje 1,5 mm! K dokonalému čtení naměřených hodnot slouží zcela přehledný LCD displej, který je navíc podsvícený, takže i při zhoršených světelných podmínkách na dálkoměru OPTEX BTL-40 vše dobře uvidíte.Klíčové vlastnosti laserového dálkoměru OPTEX BTL-40 BluetoothPraktický laserový zaměřovač s funkcí BluetoothPohodlné a přesné měření vzdálenosti a plochDosah až 40 mPodsvícený LCD displejAutomatické vypnutí při nečinnostiLaserový dálkoměr OPTEX BTL-40 Bluetooth umí i něco navícTento šikula však neměří jen vzdálenost, ale zvládne i měření ploch, objemů, obsahů a rovněž praktická je i funkce sčítání a odečítání. Dálkoměr je napájen dvěma AAA bateriemi, které zvládnout udržet přístroj v chodu až po dobu 3 000 cyklů měření. Na místě je i samozřejmě úspora, kde je po 30 sekundách paprsek automaticky vypnut a po osmi minutách nečinnosti vypnut celý přístroj. Díky funkci Bluetooth připojíte přístroj k chytrému telefonu nebo tabletu se systémem Android nebo iOS. V této aplikaci můžete vyfotit například místnost a pomocí grafického znázornění přenášet a zobrazovat naměřené hodnoty na pořízené fotografii. Hmotnost:111 g Rozměry:120 × 60 × 30 mm Obsah balení:Laserový dálkoměrNávod k použití ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží OPTEX BTL-40 za skvělou cenu 1 489 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stavební dálkoměry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - OPTEX BTL-40

Lukáš
Pro mé potřeby je Optex OPTEX BTL-40 skvělá volba v kategorii Stavební dálkoměry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt OPTEX BTL-40 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého OPTEX BTL-40}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu OPTEX BTL-40 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka OPTEX BTL-40 Optex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o OPTEX BTL-40, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží OPTEX BTL-40 Optex na zahradu

OPTEX BTL-40 Stavební dálkoměry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace OPTEX BTL-40 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Optex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 489 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

OPTEX BTL-40 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Optex
- číslo EAN 3327964270209 z výroby
- produkt je v kategorii Stavební dálkoměry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

OPTEX BTL-40 Stavební dálkoměry
Cena zboží
1 489 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stavební dálkoměry Optex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (OPTEX BTL-40) potřebujete dokumentaci od výrobce (Optex), manuály 3327964270209, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.