Info o Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Práh

Popis produktu: Kniha Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka: Millet cake, cotton soup, kaldoun, kreplach or Prague kružalky cakes? Delicacies from Lippert and a recipe according to Šroubek? What’s the story with typical Czech cuisine? Did you know that the dishes we now consider typical and traditionally Czech come from various parts of Europe? That pork with dumplings and sauerkraut was created by one particular restaurateur? That fried veal escalope is originally from Northern Italy and came to us via the Viennese court? And what about Hungarian goulash and “Spanish birdie”? Would you like to know what the famous Czech actor Hugo Haas or writers Franz Kafka and Jaroslav Hašek liked to eat? …then you’ve made the right choice. Visit the world of other interesting facts about Old Czech cuisine with this original book full of original Old Czech recipes collected for you by the famed Prague-born globetrotter, lover of good food, good habits and life in general, and illustrated with unique collages by a similarly exceptional Czech artist and poet.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Práh Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka Práh - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka Práh na zahradu

Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Práh, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Práh
- číslo EAN 9788072527465 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Práh

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Old Prague Cookbook: Staropražská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Práh), manuály 9788072527465, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.