Info o Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny - hodnocení a parametry

Informace: Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny Křesla Bold Monkey

Popis produktu:

Designové lounge křeslo Sassy Granny značky Bold Monkey si vás získá svým nepřehlédnutelným a vskutku originálním designem inspirovaným stylem art deco. Komfortní čalounění ze sametové látky v okrově žluté barvě je příjemné na dotek a je doplněné o designový prvek v podobě lemování s jemným geometrickým vzorem. To společně s podnoží ve zlaté barvě vytváří elegantní spojení. Díky originálnímu konceptu a zmíněným vlastnostem se hodí prakticky do každého interiéru a designového prostředí. Také potěší přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je křeslo vhodné do domácího prostředí, a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod. 
 
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.
... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny za skvělou cenu 14 536 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny Bold Monkey na zahradu

Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 536 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045392 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny Křesla
Cena zboží
14 536 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045392, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.