Info o Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love - hodnocení a parametry

Informace: Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love Pohovky Bold Monkey

Popis produktu:

Designová pohovka Don´t Love Me Love značky Bold Monkey vás uchvátí svým elegantním provedením ve stylu art decoČalounění ze sametové látky v okrově žluté barvě je doplněné o designový prvek v podobě lemování s jemným geometrickým vzorem. Díky tomu získává pohovka osobitý charakter a jen tak ji nepřehlédnete. Mimo to splňuje vysoké nároky na pohodlí a je vhodná do klasických interiérů, stejně tak designového prostředí. Pyšní se certifikátem FFRs, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod), a proto se hodí nejen do domácností, ale zejména do komerčních prostor, hotelů, čekáren, kanceláří, apod.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love za skvělou cenu 27 559 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love Bold Monkey na zahradu

Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 27 559 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045828 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love Pohovky
Cena zboží
27 559 Kč
Dostupnost
05.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Okrově žlutá sametová pohovka Bold Monkey Don´t Love Me Love) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045828, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.