Info o Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON - hodnocení a parametry

Informace: Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON Jídelní židle Zuiver

Popis produktu:

Jídelní židle ZUIVER BENSON upoutá svým minimalistickým stylem. Sedák a záda čalouněné manšestrové látky v okrové barvě společně s kovovou lakovanou podnoží v černé barvě dodá vašemu tělu ideální komfort a pohodlí nejen v kancelářích.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON za skvělou cenu 4 393 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON Zuiver na zahradu

Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 393 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548048782 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON Jídelní židle
Cena zboží
4 393 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Okrová čalouněná židle ZUIVER BENSON) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548048782, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.