Info o Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird - hodnocení a parametry

Informace: Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Netradiční odkládací stolek Beauty And The Bird značky Bold Monkey svým designem odkazuje na surrealismus a styl art deco. Tímto spojením vzniká doslova unikátní a originální design, který zaručeně zaujme! Broušená deska z achátového kamene a podnož v podobě ptačí nohy ve zlaté barvě vytváří vskutku vydařený designový celek. Díky tomu se nejlépe hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí, kde zaručeně oslní.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird za skvělou cenu 5 691 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird Bold Monkey na zahradu

Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 691 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548048379 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird Konferenční stolky
Cena zboží
5 691 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Odkládací stolek s achátovou deskou Bold Monkey Beauty And The Bird) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548048379, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.