Info o Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz - hodnocení a parametry

Informace: Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz Archiv Campingaz

Popis produktu: Ochranný obal na zahradní nábytek. Ochranný obal má tvar obdélníku a rozměry 100 x 280 x 200 centimetrů. Chrání jej před deštěm, prachem a jinými nečistotami.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod GrilyKrby.cz nabízí zboží Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz za skvělou cenu 656 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Archiv na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz

Lukáš
Pro mé potřeby je Campingaz Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz skvělá volba v kategorii Archiv.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz od xkrát prověřeného e-shopu GrilyKrby.cz.


Honza
Na GrilyKrby.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz Campingaz - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz Campingaz na zahradu

Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz Archiv Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu GrilyKrby.cz Campingaz, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 656 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Campingaz
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Archiv


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu GrilyKrby.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz Archiv
Cena zboží
656 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » GrilyKrby.cz
Doručení Archiv Campingaz

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ochranný obal velikosti L (obdélník) Campingaz) potřebujete dokumentaci od výrobce (Campingaz), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu GrilyKrby.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.