Info o Obrázková kuchařka: Krok za krokem - hodnocení a parametry

Informace: Obrázková kuchařka: Krok za krokem Národní, regionální kuchařky Rubico

Popis produktu: Kniha Obrázková kuchařka: Krok za krokem:Jediná kuchařka obrázková kuchařka na trhu, která Vám ukáže přípravu pokrmů krok za krokemObrázková kuchařka je jediná kuchařka na trhu, která Vám ukáže přípravu pokrmů krok za krokem pomocí obrázků, od potřebných ingrediencí až po závěrečnou úpravu. Kuchařka obsahuje osvědčené recepty tradiční české kuchyně. Zjistíte například, jak připravit bramborovou polévku, hovězí guláš, rýžový nákyp nebo výborný jablečný štrúdl.Recepty jsou rozčleněny do jednotlivých kategorií - polévky, hlavní jídla s masem i bez, sladká jídla, moučníky, dezerty, pomazánky, saláty a přílohy. Všechny pokrmy jsou vytvořeny z dostupných surovin, bez náhražek a dochucovadel. Suroviny nemusíte vážit, vystačíte s hrníčkem a lžící. S Obrázkovou kuchařkou se naučí vařit každý.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Obrázková kuchařka: Krok za krokem za skvělou cenu 304 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obrázková kuchařka: Krok za krokem

Lukáš
Pro mé potřeby je Rubico Obrázková kuchařka: Krok za krokem skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obrázková kuchařka: Krok za krokem od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obrázková kuchařka: Krok za krokem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obrázková kuchařka: Krok za krokem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obrázková kuchařka: Krok za krokem Rubico - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obrázková kuchařka: Krok za krokem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obrázková kuchařka: Krok za krokem Rubico na zahradu

Obrázková kuchařka: Krok za krokem Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obrázková kuchařka: Krok za krokem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Rubico, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 304 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obrázková kuchařka: Krok za krokem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rubico
- číslo EAN 9788073462352 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obrázková kuchařka: Krok za krokem Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
304 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Rubico

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obrázková kuchařka: Krok za krokem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rubico), manuály 9788073462352, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.