Info o Obraz Savir - hodnocení a parametry

Informace: Obraz Savir Obrazy MIOTTO

Popis produktu: Set dvou abstraktních olejomaleb. Každý obraz je unikátní dílo. Moderní design. Nádherný doplněk každého bytu či kanceláře. Obraz výborně doplní Vaše další produkty od italské firmy MIOTTO. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Obraz Savir za skvělou cenu 12 705 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obraz Savir

Lukáš
Pro mé potřeby je MIOTTO Obraz Savir skvělá volba v kategorii Obrazy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obraz Savir od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obraz Savir}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obraz Savir mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obraz Savir MIOTTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obraz Savir, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obraz Savir MIOTTO na zahradu

Obraz Savir Obrazy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obraz Savir i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz MIOTTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 705 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obraz Savir na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MIOTTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obraz Savir Obrazy
Cena zboží
12 705 Kč
Dostupnost
27.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Obrazy MIOTTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obraz Savir) potřebujete dokumentaci od výrobce (MIOTTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Obrazy - Zobrazit další produkty