Info o Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm - hodnocení a parametry

Informace: Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm Polštáře a přehozy DecoKing

Popis produktu: Stylové přehozy na postel AmeliaHome z mikrovlákna jsou na dotek jemné a hebké. Přitom ale dokáží ochránit vaši postel před prachem, a zároveň přispívají k uklizenému vzhledu ložnice.

Pokud si i během dne na posteli rádi pohovíte s knížkou nebo vás váš malý byt nutí pozvat k posezení na posteli i návštěvy, jsou přehozy ideálním řešením pro udržení čistého povlečení. Oboustranný design vám umožní přizpůsobit vzhled pokoje vaší momentální náladě. Hvězdná obloha na modrém základu kolekce Star Light dodá vaší ložnici ten správný mladistvý nádech. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm za skvělou cenu 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře a přehozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je DecoKing Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm skvělá volba v kategorii Polštáře a přehozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm DecoKing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm DecoKing na zahradu

Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm Polštáře a přehozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz DecoKing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DecoKing
- číslo EAN 4251525400318 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře a přehozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm Polštáře a přehozy
Cena zboží
539 Kč
Dostupnost
12.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Polštáře a přehozy DecoKing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Oboustranný světle modrý přehoz na jednolůžko AmeliaHome Star Light, 170 x 210 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (DecoKing), manuály 4251525400318, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.