Info o Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm - hodnocení a parametry

Informace: Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm Polštáře a přehozy Melli Mello

Popis produktu: Kdo by nemiloval polštářky? ♥ Jeden z nejoblíbenějších doplňků v každém interiéru si najde místo naprosto všude. Parádní na polštářové bitvy v ložnici, vkusné k pohodlnému odpočinku v obývacím pokoji a šmrncovní do dětského pokoje k rozzáření prostorů. Oboustranné polštářky Melli Mello mají praktické využití. Kdykoliv můžete polštář otočit podle vaší nálady a podle toho, co se vám zrovna líbí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm za skvělou cenu 359 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře a přehozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Melli Mello Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm skvělá volba v kategorii Polštáře a přehozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm Melli Mello - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm Melli Mello na zahradu

Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm Polštáře a přehozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Melli Mello, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 359 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Melli Mello
- číslo EAN 8719242048344 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře a přehozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm Polštáře a přehozy
Cena zboží
359 Kč
Dostupnost
10.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Polštáře a přehozy Melli Mello

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Oboustranný polštář Melli Mello Maryan, 45 x 45 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Melli Mello), manuály 8719242048344, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.