Info o Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo - hodnocení a parametry

Informace: Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo Zdravá, štíhlá kuchyně Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo: Inspirace k domácí přípravě chutného a zdravého jídla na každý den. Obsahuje promyšlený výběr mezinárodních receptů a surovin, aby se oběd dal snadno zabalit a přenést a vydržel dlouho čerstvý. Napoví, jak pokrmy naplánovat, jak se chytře zásobit vším potřebným, jak využít zbytky a jaké obaly na co použít. Přípravu usnadní i ikonky s časovými údaji, názorný postup i barevné fotografie. Ušetříte čas i peníze a ještě se dobře najíte!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo

Lukáš
Pro mé potřeby je Mladá fronta Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo Mladá fronta - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo Mladá fronta na zahradu

Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020445889 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Mladá fronta

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obědy do krabičky: Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mladá fronta), manuály 9788020445889, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.