Info o Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood - hodnocení a parametry

Informace: Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood Tašky Rex London

Popis produktu: Copak to máš v košíčku? Víno a bábovku pro babičku? Nebo nějaký nový kousek od milovaného Rex London? Kolekce Red Riding Hood vypráví příběh o malé holčičce v červeném čepečku, který všichni tolik milujeme! Propadněte roztomilým kouskům od populární značky a udělejte svým ratolestem (nebo sobě) opravdovou radost! ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tašky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood

Lukáš
Pro mé potřeby je Rex London Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood skvělá volba v kategorii Tašky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood Rex London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood Rex London na zahradu

Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood Tašky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Rex London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rex London
- číslo EAN 5027455408248 z výroby
- produkt je v kategorii Tašky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood Tašky
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tašky Rex London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obědová taška s motivem Červené Karkulky Rex London Red Riding Hood) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rex London), manuály 5027455408248, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.